hľadať

Hra Harašeníčko

E-shop > Hra Harašeníčko

Hra Harašeníčko

Hra Harašeníčko

Nová hra Harašeníčko, tentoraz v Hard core prevedení. Táto jedinečná erotická hra je určená pre dvoch hráčov, ktorí si chcú spestriť milostnú predohru. Balenie obsahuje ako bonus i pôvodnú hru Harašeníčko klasik ktorá je už pre 2 až 8 hráčov.

Jedinečná erotická hra pre 2 hráčov, ktorá vám môže poslúžiť ako skvelá predohra k o to viac skvelému sexu.

Ak chcete nalákať dievčatá na niečo netradičné, nudia vás bežné párty alebo sa len chcete dobre pobaviť a trebárs uloviť si toho pravého?

Zahrajte si túto hru pro 2 až 8 hráčov so svojimi priateľmi! Je eroticky ladená pre správne rozbehnutú a odviazanú spoločnosť.
Systém oboch hier je jednoduchý. Putuje sa figúrkami od štartu k cieľu. Hráči berú karty, plnia rôzne „zaujímavé" úlohy, dávají fanty. V hre nie je až tak podstatné vyhrať. Najdôležitejšie je dobre sa pobaviť a naladiť do ďalších akcií spadajúcich už mimo túto hru. Prajeme mnoho krásnych a vzrušujúcich zážitkov!

Hra obsahuje: obojstranný hrací plán - hard core a klasik, 62 kariet s úlohami - (23 hard core, 39 klasik), 8 figúrok v rôznych farbách, hraciu kocku, návod k hre. Pre 2-8 hráčov od 18 rokov.


Pojmy spojené s týmto produktom:

hra, harašeníčko, sex, intímne, darček, zábava

12,12 €

Kód: RP00001X
Sklad: Nie je skladom

Počet:

Podobné produkty

Francúzska hra lásky
Detail 12 €
Nie je skladom

Človeče, napi sa! 1+2
Detail 12 €
Nedostupné

Človeče, napi sa! 3
Detail 12 €
Nedostupné

Hra Mini laškování
Detail 6 €
Nie je skladom

NULL